Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy w praktyce
Zastanawiasz się w jaki sposób projekt nowelizacji Kodeksu Pracy został wprowadzony? Co to oznacza w praktyce i jakie elementy podlegają zmianie? Chcesz się dowiedzieć jakie są to konsekwencje dla Ciebie jako pracodawcy lub jako zatrudnionego? Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
2020-11-20, 15:49

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy - o czym należy wiedzieć?

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy przyniesie różne zmiany i delikatne poprawki. Jedną z nich jest na przykład częstotliwość wykonywania obowiązków poza firmą. Ten określą pracodawcy i zatrudnieni, tak samo jeśli chodzi o używanie prywatnego laptopa. Te elementy określone zostaną w takich dokumentach jak porozumienie ze związkami zawodowymi, w regulaminie,
poleceniu wydawanym przez pracodawcę lub indywidualnym uzgodnieniu z zatrudnionym.

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy
Jakie zmiany wprowadza projekt nowelizacji Kodeksu Pracy?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że każdy pracownik przed rozpoczęciem wykonywania zadań będzie on musiał złożyć oświadczenie, że jego stanowisko pracy zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki jej wykonywania. Jeśli zdaży się wypadek, będzie mógł on zostać nie potraktowany jako wypadek przy pracy. To bardzo istotne zmiany projektu nowelizacji Kodeksu Pracy.

Gdzie znaleźć więcej infromacji?

O projekcie nowelizacji Kodeksu Pracy znajdziesz więcej inormacji na blogu ApexNet, gdzie dokladniej są opisane wszelkie zmiany i regulacje. Jeśli jednak wciąż będziesz potrzebował więcej informacji, ApexNet zaprasza także na szkolenie w tym zakresie, które rozwieje wszelkie wątpliwości.

KONTAKT / AUTOR
ApexNet
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.